Interessante Links Laren Gooi e.a.
|
De Gouden Makelaar op Funda Nederlandse grootste woningaanbod in heel het Gooi en Nederland.
Gemeente Laren Het oudste dorp van het Gooi. De monumentale Brink. De grootste basiliek boven de grote rivieren. Het Singer museum. Prachtige heidevelden. Een riant aanbod van winkels. Gezellige horeca, kortom Laren is een prachtige plaats om te wonen en om een dagje uit te gaan.
Gemeente Blaricum Bos, heide, strand, water, een prachtige historische dorpskern, riante villa’s, de Bijvanck en een grote nieuwbouwlocatie in de Blaricummermeent. Blaricum heeft op het gebied van wonen en recreëren alles wat het Gooi zo aantrekkelijk maakt.
Gemeente Huizen Huizen staat bekend als voormalig vissersdorp, hoewel pas aan het eind van de zeventiende eeuw de visserij één van de hoofdmiddelen van het bestaan werd. Daarvoor waren vooral landbouw en huisnijverheid een belangrijke levensbron. Huizen kreeg in de veertiende eeuw haar naam, omdat zij -naar verluidt- het eerste dorp in het Gooi was dat stenen huizen had.
Regio Gooi en Vechtstreek
Vergunningcheck snel weten of u voor uw werkzaamheden een vergunning nodig hebt of melding moet doen?
NutSelect is een service organisatie die woningmarktprofessionals zoals makelaars, woningcorporaties en retailers ondersteunt bij dienstverlening rond nutsvoorzieningen aan verhuizende en niet-verhuizende klanten.
WABO staat voor 'Wet algemene bepalingen omgevingsrecht'. Onder de Wabo wordt niet meer gesproken van een bouwvergunning maar van een omgevingsvergunning.
NVM website van Nederlands Makelaars Vereniging. Het logo staat garant voor deskundigheid en professionaliteit.
Het Nederlands Woning Waarde Instituut, het NWWI valideert (keurt) taxatierapporten van woningen van aangesloten taxateurs en ziet erop toe dat elke taxatie uniform en volgens duidelijk richtlijnen is opgesteld.
Nieuwbouw Kerklaan Laren geheel gebouwd in de boerentraditie van dit mooie dorp.
Axoft Group heeft onze website ontwikkeld. Axoft Group BV
Edwin en Rianne Poot, passie voor interieur en stijlvol wonen Chapeau Interieur Gerard A. van Dijk uw Huisschilder met de kwaliteit van toen en de technieken van nu
035-6943831 06-54296245 Financial Coaching voor particulieren en ondernemers. Den Dulk en Partners te Baarn
Creatief, inspirerend en een tikkeltje eigenwijs met compleet nieuwe inzichten. Djelko van Es, architect te Blaricum Party catering, evenementen, hollandse hapjes, Spaans tapas en luxe barbeque bij u thuis of op de zaak/kantoor geheel verzorgd. Martin Kersbergen Premium Events is gespecialiseerd in het organiseren van evenementen op verschillende gebieden voor zakelijke klanten. Van bijeenkomst, tot bedrijfsuitje, bedrijfsfeest of een incentive. Maar ook voor hospitality- en Interim Management bij evenementen kan je gebruik maken van onze kennis, expertise en diensten. Ronald Speksnijder, organiseert uw zakenlijke of persoonlijke event. Caravanstalling Leusden Op deze pagina kunt u alle informatie vinden die u zoekt over onze stalling voor uw caravan, auto, vouwwagen of trailer. In het midden van Nederland, nabij de A28 (Utrecht-Amersfoort-Zwolle) gelegen buiten caravanstalling, in totaal ca. 250 plaatsen. Country House Interiors & Bookshop 25 jaar gevestigd in centrum van laren .
|

