In een kleinschalig appartementencomplex, op korte loopafstand van de heide, wordt dit unieke PENTHOUSE (140 m²) met een zonnig en zeer groot terras (op zuid – zuidwest) te koop aangeboden.
Dit lichte en sfeervolle appartement is in 2007 gebouwd, heeft 3 slaapkamers, een royale woonkamer met “open haard” (gas). Het hele appartement is voorzien van een lichte eikenhouten vloer. Er is veel praktische bergruimte en het biedt veel privacy.
Het is veilig thuiskomen in dit appartement: met uw eigen liftsleutel komt u direct in uw eigen hal. Er is een video intercom installatie aanwezig.
Indeling: vanuit de lift, de royale hal met garderobe.
Vanuit de hal komt u middels dubbele deuren met glas uit in de eetkamer, met aan uw linkerhand de keuken en aan uw rechterhand de woonkamer. Vanuit de hal zijn eveneens via de gang het gastentoilet, de slaapkamers en de badkamer bereikbaar.
De L- keuken (Siematic) heeft veel berg- en werkruimte en is voorzien van de nodige inbouwapparatuur.
De royale en lichte woonkamer is voorzien van een “open haard” (gas) en middels de grote openslaande deuren komt u op het buitengewoon grote terras van 49 m². Het terras is voorzien van windschermen en een zonnescherm, waarvan men zowel van het vroege voorjaar tot in het late najaar kan genieten.
Vanuit de centrale hal zijn via de gang bereikbaar:
De 3 slaapkamers, waarvan 2 heel ruime en 1 goede slaapkamer.
De badkamer met toilet, inloopdouche en wastafelmeubel.
Het gasten toilet.
De meterkast en een tweetal bergkasten waarvan één dienst doet als opstellingsplaats voor de CV- ketel en het centrale afzuigsysteem.
De vele ramen in dit appartement bieden mooie weidse zichtlijnen en veel licht.
Bijzonder is dat over de gehele lengte van het appartement een grote zolderberging aanwezig is, die via een vlizo trap in de hal toegankelijk is.
In de onderbouw is een gezamenlijke fietsenberging en eigen bergkast.
Er zijn voldoende parkeermogelijkheden in de directe omgeving van het appartement.
De servicekosten bedragen € 486,– per maand.